SPONSOREN

Voetbal en sponsoren zijn twee zaken die niet meer van elkaar te scheiden zijn. Elke amateurclub is afhankelijk van externe gelden om gezond en professioneel voor de dag te komen. Dat geldt ook voor SEOLTO. Wij presteren graag op eigen kracht, met spelers uit onze eigen jeugdopleiding en zonder individuele vergoedingen te verstrekken.

SEOLTO blinkt uit in het scheppen van uitstekende randvoorwaarden: een moderne accommodatie met tal van faciliteiten, een technische commissie die selectieteams ondersteunt en een prima begeleidingsteam, zowel op- als buiten het veld. Niet alleen voor onze hoofdmacht worden deze randvoorwaarden gecreëerd. Ook alle andere teams kunnen bij SEOLTO rekenen op een uitstekend voetbalklimaat. Zonder financiële ondersteuning van het bedrijfsleven kan SEOLTO dit niet in stand houden. Daarom zijn wij niet alleen trots op onze vereniging, maar ook zeer zeker op onze grote kern sponsors.

HOOFDSPONSOR

Beljaars Verzekeringen & Hypotheken

sponsoren Beljaars Verzekeringen en Hypotheken

SPONSOR WORDEN?

Wilt u meer weten over de mogelijkheden tot het sponsoren van onze vereniging, zoals uw logo en naam op onze sponsorborden, uw logo en link op onze website of bijvoorbeeld via het schenken van een nieuw tenue en/of trainingspakken voor een van onze senioren- en jeugdteams. Dan kunt u contact opnemen met de desbetreffende personen via het contactformulier.

ONZE SPONSOREN

  1. Beljaars Verzekeringen & Hypotheken | www.beljaarsverzekeringen.nl | hoofdsponsor
  2. Bouwbedrijf Vrolijk B.V. | www.bbvrolijk.nl | hoofdsponsor jeugd
  3. V.o.f. Leijs Bakker Bart | www.bakkerbart.nl | sponsor selectie
  4. SGZ Sport & Welness | www.sgz7bergen.nl | sponsor selectie
  5. Lia’s Salon | sponsor selectie
  6. Bij Dennis | www.facebook.com/bijdennis | sponsor Dames 1
  7. AE Verhuur | www.aeverhuur.nl | sponsor SEOLTO 2
  8. Van der Horst | www.vdhorst.com | sponsor SEOLTO 3
  9. Just Henk | www.justhenk.com | sponsor SEOLTO 5
  10. Evelo | www.evelo.nl | sponsor SEOLTO 6
  11. CoCo Systems Automatisering | www.coco-systems.nl | reclamebord
  12. Accountantskantoor Goorden & Huysmans | www.ghaccountants.nl | reclamebord
  13. The Accounting Company | www.taconline.nl | reclamebord
  14. Andreae B.V. | www.toyota-andreae.nl | reclamebord
  15. Automobielbedrijf Aarsman | www.aarsmanzevenbergen.nl | reclamebord
  16. Autoservice Zevenbergen | www.autoservicezevenbergen.nl | reclamebord
  17. Autobedrijf van Drimmelenwww.ford-vandrimmelen.nl | reclamebord
  18. Luxe Bakkerij Nagelkerke | www.debakker.nl | reclamebord
  19. Bon Makelaardij | www.bonmakelaardij.nl | reclamebord
  20. Brabant Expres Touringcar | www.brabantexpres.nl | reclamebord
  21. Café De Druif | geen website | reclamebord
  22. Cafetaria Broodjeszaak De Panaché | www.panachezevenbergen.nl | reclamebord
  23. Autobedrijf de Haas BV website | reclamebord
  24. Chinees Ind. Restaurant Foe Ho | www.foeho.nl | reclamebord
  25. Cladding Partners | www.claddingpartners.nl | reclamebord
  26. Combined Cargo Terminals BV | www.cctmoerdijk.nl | reclamebord
  27. De Deugd & Dekkers b.v. | www.dedeugd-dekkers.nl | reclamebord
  28. Euro Aluminium B.V.  | www.euroaluminium.nl | reclamebord
  29. G. Bras & Zoon B.V. | www.brasfijnaart.nl | reclamebord
  30. Autobedrijf Verdaas  | www.verdaas.nl | reclamebord
  31. Gulinski & De Baar | www.mijnkantoorinrichting.nl | reclamebord
  32. Reisburo Pelikaan Reizen | www.pelikaanreizen.nl | reclamebord
  33. Groenenberg Banden | www.groenenbergbanden.nl | reclamebord
  34. Heijligers Installaties BV | www.heijligersbv.nl | reclamebord
  35. Hilkhuysen Dak Techniek | www.daktechniek.nl | reclamebord
  36. Hoveniersbedrijf Bussem | www.hoveniersbedrijfbussem.nl | reclamebord
  37. Kant Oliehandel BV | www.kantoliehandel.nl | reclamebord
  38. Maron Steel Supplies B.V. | www.maronsteel.com | reclamebord
  39. Mathé Kuipers Ass. & Hypotheken | www.mathekuijpers.nl | reclamebord
  40. Media Zaken | www.media-zaken.nl | reclamebord
  41. Mervo Sport | www.mervosportonline.nl | reclamebord
  42. Mmagine | www.mmagine.nl | reclamebord
  43. van Gink Trading BV | www.nvangink.nl | reclamebord
  44. The Phone House www.phonehouse.nl | reclamebord
  45. Primera Nagtzaam | www.primera.nl | reclamebord
  46. Provak Thuisin | http://www.thuisin.nl | reclamebord
  47. Peter v.d. Kieboom Tweewielers BV | www.kieboom2wielers.nl | reclamebord
  48. Rotako B.V. | www.rotako.nl | reclamebord
  49. Schildersbedrijf Chris Klasen | geen website | reclamebord
  50. Schmitz Cargobull Nederland BV | www.cargobull.com | reclamebord
  51. Slijterij Nelis | www.slijterijnelis.nl | reclamebord
  52. Snackpalace | www.snackpalace.nl | reclamebord
  53. Steur Oudenbosch B.V. | www.steur.com | reclamebord
  54. Tuin en Terras | www.tuinenterras.nl | reclamebord
  55. Van der Hooft | www.vanderhooft.nl | reclamebord
  56. Van Loon Juweliers | www.vanloonjuweliers.nl | reclamebord
  57. VOS Taxi- en Touringcarbedrijf | www.taxivos.nl | reclamebord
  58. Gasterij De Engelwww.facebook.com/levenin.debrouwerij | reclamebord
  59. R&R Metalproductswww.rrmetalproducts.nl | reclamebord
  60. Van Hattum en Blankevoortwww.vhbinfra.nl | reclamebord
  61. Bij Denniswww.facebook.com/bijdennis | reclamebord
  62. Slagerij Ardonwww.slagerijardon.nl | reclamebord
  63. Van der Put Staalconstructies & Plaatwerk | www.vanderput.nl | reclamebord