door Arlon

SPONSOREN

Voetbal en sponsoren zijn twee zaken die niet meer van elkaar te scheiden zijn. Elke amateurclub is afhankelijk van externe gelden om gezond en professioneel voor de dag te komen. Dat geldt ook voor SEOLTO. Wij presteren graag op eigen kracht, met spelers uit onze eigen jeugdopleiding en zonder individuele vergoedingen te verstrekken.

SEOLTO blinkt uit in het scheppen van uitstekende randvoorwaarden: een moderne accommodatie met tal van faciliteiten, een technische commissie die selectieteams ondersteunt en een prima begeleidingsteam, zowel op- als buiten het veld. Niet alleen voor onze hoofdmacht worden deze randvoorwaarden gecreëerd. Ook alle andere teams kunnen bij SEOLTO rekenen op een uitstekend voetbalklimaat. Zonder financiële ondersteuning van het bedrijfsleven kan SEOLTO dit niet in stand houden. Daarom zijn wij niet alleen trots op onze vereniging, maar ook zeer zeker op onze grote kern sponsors.

HOOFDSPONSOR

Beljaars Verzekeringen & Hypotheken

sponsoren Beljaars Verzekeringen en Hypotheken

SPONSOR WORDEN?

Wilt u meer weten over de mogelijkheden tot het sponsoren van onze vereniging, zoals uw logo en naam op onze sponsorborden, uw logo en link op onze website of bijvoorbeeld via het schenken van een nieuw tenue en/of trainingspakken voor een van onze senioren- en jeugdteams. Dan kunt u contact opnemen met de desbetreffende personen via het contactformulier.

ONZE SPONSOREN

Beljaars Verzekeringen & Hypotheken | www.beljaarsverzekeringen.nl | hoofdsponsor
Bouwbedrijf Vrolijk B.V. | www.bbvrolijk.nl | hoofdsponsor jeugd

V.o.f. Leijs Bakker Bart | www.bakkerbart.nl | sponsor selectie
SGZ Sport & Welness | www.sgz7bergen.nl | sponsor selectie
Lia’s Salon | sponsor selectie

AE Verhuur | www.aeverhuur.nl | sponsor SEOLTO 2
Van der Horst | www.vdhorst.com | sponsor SEOLTO 3
Café Proost | www.proostzevenbergen.nl | sponsor SEOLTO 4
Café De Bakkerij | www.cafedebakkerij.nl | sponsor SEOLTO 5
Evelo | www.evelo.nl | sponsor SEOLTO 6
Gedurfd koffiebar | www.gedurfdkoffiebar.nl | sponsor SEOLTO 35+ / 45+

CoCo Systems Automatisering | www.coco-systems.nl
Accountantskantoor Goorden & Huysmans | www.ghaccountants.nl
The Accounting Company | www.taconline.nl
Andreae B.V. | www.toyota-andreae.nl
Automobielbedrijf Aarsman | www.aarsmanzevenbergen.nl
Autoservice Zevenbergen | www.autoservicezevenbergen.nl
Autobedrijf van Drimmelenwww.ford-vandrimmelen.nl
Luxe Bakkerij Nagelkerke | www.debakker.nl
Bon Makelaardij | www.bonmakelaardij.nl
Brabant Expres Touringcar | www.brabantexpres.nl
Café De Druif | geen website
Cafetaria Broodjeszaak De Panaché | www.panachezevenbergen.nl
Just Henk | www.justhenk.com
Autobedrijf de Haas BV website
Chinees Ind. Restaurant Foe Ho | www.foeho.nl
Cladding Partners | www.claddingpartners.nl
Combined Cargo Terminals BV | www.cctmoerdijk.nl
De Deugd & Dekkers b.v. | www.dedeugd-dekkers.nl
Euro Aluminium B.V.  | www.euroaluminium.nl
G. Bras & Zoon B.V. | www.brasfijnaart.nl
Autobedrijf Verdaas  | www.verdaas.nl
Gulinski & De Baar | www.mijnkantoorinrichting.nl
Reisburo Pelikaan Reizen | www.pelikaanreizen.nl
Groenenberg Banden | www.groenenbergbanden.nl
Heijligers Installaties BV | www.heijligersbv.nl
Hilkhuysen Dak Techniek | www.daktechniek.nl
Hoveniersbedrijf Bussem | www.hoveniersbedrijfbussem.nl
Kant Oliehandel BV | www.kantoliehandel.nl
Maron Steel Supplies B.V. | www.maronsteel.com
Mathé Kuipers Ass. & Hypotheken | www.mathekuijpers.nl
Media Zaken | www.media-zaken.nl
Mervo Sport | www.mervosportonline.nl
Mmagine | www.mmagine.nl
van Gink Trading BV | www.nvangink.nl 
The Phone House www.phonehouse.nl
Primera Nagtzaam | www.primera.nl
Provak Thuisin | http://www.thuisin.nl
Peter v.d. Kieboom Tweewielers BV | www.kieboom2wielers.nl
Rotako B.V. | www.rotako.nl
Schildersbedrijf Chris Klasen | geen website
Schmitz Cargobull Nederland BV | www.cargobull.com
Slijterij Nelis | www.slijterijnelis.nl
Snackpalace | www.snackpalace.nl
Steur Oudenbosch B.V. | www.steur.com
Tuin en Terras | www.tuinenterras.nl
Van der Hooft | www.vanderhooft.nl
Van Loon Juweliers | www.vanloonjuweliers.nl
VOS Taxi- en Touringcarbedrijf | www.taxivos.nl
Gasterij De Engelwww.facebook.com/levenin.debrouwerij
R&R Metalproductswww.rrmetalproducts.nl
Van Hattum en Blankevoortwww.vhbinfra.nl
Slagerij Ardonwww.slagerijardon.nl
Van der Put Staalconstructies & Plaatwerk | www.vanderput.nl
Signa Notarissen |  www.netwerknotarissen.nl
Thieu van Dorst Bedrijfswagens |
Werkwegen
FIAT Aarsman
Diyaa
Pierre de Jong Recreatie B.V.
Microbyte
Osteopathie Moerdijk
Monkey Town Bergen op Zoom
Van Aart Banden
van de Ven Fashion
AR invest
Veldsink Schuijt Adviesgroep
van de Klundert Plaat & Constructie
Primera Arendshof
Verkeersschool Willem Wevers
Barbershop
AB7
Dynamico
Snackreste Torenveld
Wim Kanters Stukadoor
Juwelier Hartmann
Willem The Flowerman
Gall & Gall
J.Beljaarts Schilderbedrijf
Autobedrijf Hopmans
MK2 Audiovisueel Verhuur
Prico Jobcoaching
Pover Schoenen
VII Seven Steakhouse
YourFellow