door Arlon

SPONSOREN

Voetbal en sponsoren zijn twee zaken die niet meer van elkaar te scheiden zijn. Elke amateurclub is afhankelijk van externe gelden om gezond en professioneel voor de dag te komen. Dat geldt ook voor SEOLTO. Wij presteren graag op eigen kracht, met spelers uit onze eigen jeugdopleiding en zonder individuele vergoedingen te verstrekken.

SEOLTO blinkt uit in het scheppen van uitstekende randvoorwaarden: een moderne accommodatie met tal van faciliteiten, een technische commissie die selectieteams ondersteunt en een prima begeleidingsteam, zowel op- als buiten het veld. Niet alleen voor onze hoofdmacht worden deze randvoorwaarden gecreëerd. Ook alle andere teams kunnen bij SEOLTO rekenen op een uitstekend voetbalklimaat. Zonder financiële ondersteuning van het bedrijfsleven kan SEOLTO dit niet in stand houden. Daarom zijn wij niet alleen trots op onze vereniging, maar ook zeer zeker op onze grote kern sponsors.

HOOFDSPONSOR

Beljaars Verzekeringen & Hypotheken

sponsoren Beljaars Verzekeringen en Hypotheken

SPONSOR WORDEN?

Wilt u meer weten over de mogelijkheden tot het sponsoren van onze vereniging, zoals uw logo en naam op onze sponsorborden, uw logo en link op onze website of bijvoorbeeld via het schenken van een nieuw tenue en/of trainingspakken voor een van onze senioren- en jeugdteams. Dan kunt u contact opnemen met de desbetreffende personen via het contactformulier.

ONZE SPONSOREN

  1. Beljaars Verzekeringen & Hypotheken | www.beljaarsverzekeringen.nl | hoofdsponsor
  2. Bouwbedrijf Vrolijk B.V. | www.bbvrolijk.nl | hoofdsponsor jeugd
  3. V.o.f. Leijs Bakker Bart | www.bakkerbart.nl | sponsor selectie
  4. SGZ Sport & Welness | www.sgz7bergen.nl | sponsor selectie
  5. Lia’s Salon | sponsor selectie
  6. Bij Dennis | www.facebook.com/bijdennis | sponsor Dames 1
  7. AE Verhuur | www.aeverhuur.nl | sponsor SEOLTO 2
  8. Van der Horst | www.vdhorst.com | sponsor SEOLTO 3
  9. Café Proost | www.proostzevenbergen.nl | sponsor SEOLTO 4
  10. Just Henk | www.justhenk.com | sponsor SEOLTO 5
  11. Evelo | www.evelo.nl | sponsor SEOLTO 6
  12. Gedurfd koffiebar | www.gedurfdkoffiebar.nl | sponsor SEOLTO 35+ / 45+
  13. Bij Denniswww.facebook.com/bijdennis | sponsor Dames 1
  14. CoCo Systems Automatisering | www.coco-systems.nl | reclamebord
  15. Accountantskantoor Goorden & Huysmans | www.ghaccountants.nl | reclamebord
  16. The Accounting Company | www.taconline.nl | reclamebord
  17. Andreae B.V. | www.toyota-andreae.nl | reclamebord
  18. Automobielbedrijf Aarsman | www.aarsmanzevenbergen.nl | reclamebord
  19. Autoservice Zevenbergen | www.autoservicezevenbergen.nl | reclamebord
  20. Autobedrijf van Drimmelenwww.ford-vandrimmelen.nl | reclamebord
  21. Luxe Bakkerij Nagelkerke | www.debakker.nl | reclamebord
  22. Bon Makelaardij | www.bonmakelaardij.nl | reclamebord
  23. Brabant Expres Touringcar | www.brabantexpres.nl | reclamebord
  24. Café De Druif | geen website | reclamebord
  25. Cafetaria Broodjeszaak De Panaché | www.panachezevenbergen.nl | reclamebord
  26. Autobedrijf de Haas BV website | reclamebord
  27. Chinees Ind. Restaurant Foe Ho | www.foeho.nl | reclamebord
  28. Cladding Partners | www.claddingpartners.nl | reclamebord
  29. Combined Cargo Terminals BV | www.cctmoerdijk.nl | reclamebord
  30. De Deugd & Dekkers b.v. | www.dedeugd-dekkers.nl | reclamebord
  31. Euro Aluminium B.V.  | www.euroaluminium.nl | reclamebord
  32. G. Bras & Zoon B.V. | www.brasfijnaart.nl | reclamebord
  33. Autobedrijf Verdaas  | www.verdaas.nl | reclamebord
  34. Gulinski & De Baar | www.mijnkantoorinrichting.nl | reclamebord
  35. Reisburo Pelikaan Reizen | www.pelikaanreizen.nl | reclamebord
  36. Groenenberg Banden | www.groenenbergbanden.nl | reclamebord
  37. Heijligers Installaties BV | www.heijligersbv.nl | reclamebord
  38. Hilkhuysen Dak Techniek | www.daktechniek.nl | reclamebord
  39. Hoveniersbedrijf Bussem | www.hoveniersbedrijfbussem.nl | reclamebord
  40. Kant Oliehandel BV | www.kantoliehandel.nl | reclamebord
  41. Maron Steel Supplies B.V. | www.maronsteel.com | reclamebord
  42. Mathé Kuipers Ass. & Hypotheken | www.mathekuijpers.nl | reclamebord
  43. Media Zaken | www.media-zaken.nl | reclamebord
  44. Mervo Sport | www.mervosportonline.nl | reclamebord
  45. Mmagine | www.mmagine.nl | reclamebord
  46. van Gink Trading BV | www.nvangink.nl | reclamebord
  47. The Phone House www.phonehouse.nl | reclamebord
  48. Primera Nagtzaam | www.primera.nl | reclamebord
  49. Provak Thuisin | http://www.thuisin.nl | reclamebord
  50. Peter v.d. Kieboom Tweewielers BV | www.kieboom2wielers.nl | reclamebord
  51. Rotako B.V. | www.rotako.nl | reclamebord
  52. Schildersbedrijf Chris Klasen | geen website | reclamebord
  53. Schmitz Cargobull Nederland BV | www.cargobull.com | reclamebord
  54. Slijterij Nelis | www.slijterijnelis.nl | reclamebord
  55. Snackpalace | www.snackpalace.nl | reclamebord
  56. Steur Oudenbosch B.V. | www.steur.com | reclamebord
  57. Tuin en Terras | www.tuinenterras.nl | reclamebord
  58. Van der Hooft | www.vanderhooft.nl | reclamebord
  59. Van Loon Juweliers | www.vanloonjuweliers.nl | reclamebord
  60. VOS Taxi- en Touringcarbedrijf | www.taxivos.nl | reclamebord
  61. Gasterij De Engelwww.facebook.com/levenin.debrouwerij | reclamebord
  62. R&R Metalproductswww.rrmetalproducts.nl | reclamebord
  63. Van Hattum en Blankevoortwww.vhbinfra.nl | reclamebord
  64. Slagerij Ardonwww.slagerijardon.nl | reclamebord
  65. Van der Put Staalconstructies & Plaatwerk | www.vanderput.nl | reclamebord