Voetbal en sponsoring zijn twee zaken die niet meer van elkaar te scheiden zijn. Elke amateurclub is afhankelijk van externe gelden om gezond en professioneel voor de dag te komen. Dat geldt ook voor Seolto. Wij presteren graag op eigen kracht, met spelers uit onze eigen jeugdopleiding en zonder individuele vergoedingen te verstrekken.

Seolto blinkt uit in het scheppen van uitstekende randvoorwaarden: een moderne accommodatie met tal van faciliteiten, een technische commissie die selectieteams ondersteunt en een prima begeleidingsteam, zowel op- als buiten het veld. Niet alleen voor onze hoofdmacht worden deze randvoorwaarden gecreëerd. Ook alle andere teams kunnen bij Seolto rekenen op een uitstekend voetbalklimaat. Zonder financiële ondersteuning van het bedrijfsleven kan Seolto dit niet in stand houden. Daarom zijn wij niet alleen trots op onze vereniging, maar ook zeer zeker op onze grote kern sponsors.

Sponsor worden?

Wilt u meer weten over de mogelijkheden tot het sponsoren van onze vereniging, zoals uw logo en naam op onze sponsorborden, uw logo en link op onze website of bijvoorbeeld via het schenken van een nieuw tenue en/of trainingspakken voor een van onze senioren- en jeugdteams. Dan kunt u contact opnemen met de desbetreffende personen via het contactformulier.

Hoofdsponsor

logo

Beljaars Verzekeringen & Hypotheken

Hoofdsponsor

Onze Sponsors

  1. Beljaars Verzekeringen & Hypotheken | www.beljaarsverzekeringen.nl | hoofdsponsor
  2. Bouwbedrijf Vrolijk B.V. | www.bbvrolijk.nl | hoofdsponsor jeugd
  3. V.o.f. Leijs Bakker Bart | www.bakkerbart.nl | sponsor selectie
  4. SGZ Sport & Welness | www.sgz7bergen.nl | sponsor selectie
  5. Lia’s Salon | sponsor selectie
  6. Bij Dennis | www.facebook.com/bijdennis | sponsor dames
  7. CoCo Systems Automatisering | www.coco-systems.nl | reclamebord
  8. Just Henk | www.justhenk.com | sponsor Seolto 5
  9. Accountantskantoor Goorden & Huysmans | www.ghaccountants.nl | reclamebord
  10. The Accounting Company | www.taconline.nl | reclamebord
  11. Andreae B.V. | www.toyota-andreae.nl | reclamebord
  12. Automobielbedrijf Aarsman | www.aarsmanzevenbergen.nl | reclamebord
  13. Autoservice Zevenbergen | www.autoservicezevenbergen.nl | reclamebord
  14. Autobedrijf van Drimmelenwww.ford-vandrimmelen.nl | reclamebord
  15. Luxe Bakkerij Nagelkerke | www.debakker.nl | reclamebord
  16. Bon Makelaardij | www.bonmakelaardij.nl | reclamebord
  17. Brabant Expres Touringcar | www.brabantexpres.nl | reclamebord
  18. Café De Druif | geen website | reclamebord
  19. Cafetaria Broodjeszaak De Panaché | www.panachezevenbergen.nl | reclamebord
  20. Autobedrijf de Haas BV website | reclamebord
  21. Chinees Ind. Restaurant Foe Ho | www.foeho.nl | reclamebord
  22. Cladding Partners | www.claddingpartners.nl | reclamebord
  23. Combined Cargo Terminals BV | www.cctmoerdijk.nl | reclamebord
  24. De Deugd & Dekkers b.v. | www.dedeugd-dekkers.nl | reclamebord
  25. Euro Aluminium B.V.  | www.euroaluminium.nl | reclamebord
  26. G. Bras & Zoon B.V. | www.brasfijnaart.nl | reclamebord
  27. Autobedrijf Verdaas  | www.verdaas.nl | reclamebord
  28. Gulinski & De Baar | www.mijnkantoorinrichting.nl | reclamebord
  29. Reisburo Pelikaan Reizen | www.pelikaanreizen.nl | reclamebord
  30. Groenenberg Banden | www.groenenbergbanden.nl | reclamebord
  31. Heijligers Installaties BV | www.heijligersbv.nl | reclamebord
  32. Hilkhuysen Dak Techniek | www.daktechniek.nl | reclamebord
  33. Hoveniersbedrijf Bussem | www.hoveniersbedrijfbussem.nl | reclamebord
  34. Kant Oliehandel BV | www.kantoliehandel.nl | reclamebord
  35. Maron Steel Supplies B.V. | www.maronsteel.com | reclamebord
  36. Mathé Kuipers Ass. & Hypotheken | www.mathekuijpers.nl | reclamebord
  37. Media Zaken | www.media-zaken.nl | reclamebord
  38. Mervo Sport | www.mervosportonline.nl | reclamebord
  39. Mmagine | www.mmagine.nl | reclamebord
  40. van Gink Trading BV | www.nvangink.nl | reclamebord
  41. The Phone House www.phonehouse.nl | reclamebord
  42. Primera Nagtzaam | www.primera.nl | reclamebord
  43. Provak Thuisin | http://www.thuisin.nl | reclamebord
  44. Peter v.d. Kieboom Tweewielers BV | www.kieboom2wielers.nl | reclamebord
  45. Rotako B.V. | www.rotako.nl | reclamebord
  46. Schildersbedrijf Chris Klasen | geen website | reclamebord
  47. Schmitz Cargobull Nederland BV | www.cargobull.com | reclamebord
  48. Slijterij Nelis | www.slijterijnelis.nl | reclamebord
  49. Snackpalace | www.snackpalace.nl | reclamebord
  50. Steur Oudenbosch B.V. | www.steur.com | reclamebord
  51. Tuin en Terras | www.tuinenterras.nl | reclamebord
  52. Van der Hooft | www.vanderhooft.nl | reclamebord
  53. Van Loon Juweliers | www.vanloonjuweliers.nl | reclamebord
  54. VOS Taxi- en Touringcarbedrijf | www.taxivos.nl | reclamebord
  55. Gasterij De Engelwww.facebook.com/levenin.debrouwerij | reclamebord
  56. R&R Metalproductswww.rrmetalproducts.nl | reclamebord
  57. Van Hattum en Blankevoortwww.vhbinfra.nl | reclamebord
  58. Bij Denniswww.facebook.com/bijdennis | reclamebord
  59. Slagerij Ardonwww.slagerijardon.nl | reclamebord