door Arlon

WEDSTRIJDKALENDER 2019 / 2020
3E KLASSE B – SEOLTO

21 september 2019 (1)

Klundert 1 – SEOLTO 1
WHS 1 – Duiveland 1
Noad ‘67 1 – Prinsenland 1
Jonge Spartaan 1 – Den Bommel 1
Kogelvangers 1 – Halsteren 1
ZSC ‘62 1 – De Fendert 1
Krabbendijke 1 – Tholense Boys 1

28 september 2019 (2)

SEOLTO 1 – WHS 1
Tholense Boys 1 – Klundert 1
De Fendert 1 – Krabbendijke 1
Duiveland 1 – Kogelvangers 1
Prinsenland 1 – Jonge Spartaan 1
Den Bommel 1 – Noad ‘67 1
Halsteren 1 – ZSC ‘62 1

5 oktober 2019 (3)

SEOLTO 1 – Duiveland 1
WHS 1 – De Fendert 1
Noad ‘67 1 – Tholense Boys 1
Jonge Spartaan 1 – Halsteren 1
Kogelvangers 1 – Klundert 1
Prinsenland 1 – ZSC ‘62 1
Den Bommel 1 – Krabbendijke 1

12 oktober 2019 (4)

Krabbendijke 1SEOLTO 1
Klundert 1 – Jonge Spartaan 1
Kogelvangers 1 – Noad ‘67 1
ZSC ‘62 1 – WHS 1
Tholense Boys 1 – Duiveland 1
De Fendert 1 – Prinsenland 1
Halsteren 1 – Den Bommel 1

19 oktober 2019 (5)

SEOLTO 1 – ZSC’62 1
WHS 1 – Kogelvangers 1
Noad ‘67 1 – Krabbendijke 1
Jonge Spartaan 1 – Tholense Boys 1
Duiveland 1 – Halsteren 1
Prinsenland 1 – Klundert 1
Den Bommel 1- – De Fendert 1

26 oktober 2019 (6)

Halsteren 1 – SEOLTO 1
WHS 1 – Noad ‘67 1
Klundert 1 – Den Bommel 1
Kogelvangers 1 – Jonge Spartaan 1
ZSC ‘62 1 – Duiveland 1
Krabbendijke 1 – Prinsenland 1
De Fendert 1 – Tholense Boys 1

2 novemver 2019 (7)

SEOLTO 1 – De Fendert 1
Noad ‘67 1 – Klundert 1
Jonge Spartaan 1 – ZSC ‘62 1
Tholense Boys 1 – Halsteren 1
Duiveland 1 – Krabbendijke 1
Prinsenland 1 – Kogelvangers 1
Den Bommel 1 – WHS 1

9 november 2019 (8)

Tholense Boys 1 – SEOLTO 1
Klundert 1 – WHS 1
ZSC ‘62 1 – Den Bommel 1
Krabbendijke 1 – Jonge Spartaan 1
De Fendert 1 – Kogelvangers 1
Duiveland 1 – Prinsenland 1
Halsteren 1 – Noad ‘67 1

23 november 2019 (9)

Prinsenland 1 – SEOLTO 1
WHS 1 – Halsteren 1
Noad ‘67 1 – Jonge Spartaan 1
Klundert 1 – Krabbendijke 1
Kogelvangers 1 – ZSC ‘62 1
De Fendert 1 – Duiveland 1
Den Bommel 1 – Tholense Boys 1

30 november 2019 (10)

SEOLTO 1 – Den Bommel 1
Jonge Spartaan 1 – WHS 1
ZSC ‘62 1 – Noad ‘67 1
Krabbendijke 1 – Kogelvangers 1
Tholense Boys 1 – Prinsenland 1
Duiveland 1 – Klundert 1
Halsteren 1 – De Fendert 1

7 december 2019 (11)

Jonge Spartaan 1 – SEOLTO 1
WHS 1 – Krabbendijke 1
Noad ‘67 1 – De Fendert 1
Klundert 1 – ZSC ‘62 1
Kogelvangers 1 – Tholense Boys 1
Prinsenland 1 – Halsteren 1
Den Bommel 1 – Duiveland 1

14 december 2019 (12)

SEOLTO 1 – Kogelvangers 1
Krabbendijke 1 – ZSC ‘62 1
Tholense Boys 1 – WHS 1
De Fendert 1 – Jonge Spartaan 1
Duiveland 1 – Noad ‘67 1
Prinsenland 1 – Den Bommel 1
Halsteren 1 – Klundert 1

25 januari 2020 (13)

NOAD’67 1 – SEOLTO 1
WHS 1 – Prinsenland 1
Jonge Spartaan 1 – Duiveland 1
Klundert 1 – De Fendert 1
Kogelvangers 1 – Den Bommel 1
ZSC ‘62 1 – Tholense Boys 1
Krabbendijke 1 – Halsteren 1

1 februari 2020 (14)

SEOLTO 1 – Klundert 1
Tholense Boys 1 – Krabbendijke 1
De Fendert 1 – WHS 1
Duiveland 1 – ZSC ‘62 1
Prinsenland 1 – Noad ‘67 1
Den Bommel 1 – Jonge Spartaan 1
Halsteren 1 – Kogelvangers 1

8 februari 2020 (15)

ZSC’62 1 –SEOLTO 1
WHS 1 – Den Bommel 1
Noad ‘67 1 – Halsteren 1
Jonge Spartaan 1 – Kogelvangers 1
Klundert 1 – Prinsenland 1
Krabbendijke 1 – De Fendert 1
Duiveland 1 – Tholense Boys 1

15 februari 2020 (16)

SEOLTO 1 – Krabbedijke 1
Kogelvangers 1 – WHS 1
Tholense Boys 1 – Noad ‘67 1
De Fendert 1 – ZSC ‘62 1
Prinsenland 1 – Duiveland 1
Den Bommel 1 – Klundert 1
Halsteren 1 – Jonge Spartaan 1

7 maart 2020 (17)

Duiveland 1 – SEOLTO 1
Noad ‘67 1 – WHS 1
Jonge Spartaan 1 – Prinsenland 1
Klundert 1 – Kogelvangers 1
ZSC ‘62 1 – Halsteren 1
Krabbendijke 1 – Den Bommel 1
Tholense Boys 1 – De Fendert 1

14 maart 2020 (18)

SEOLTO 1 – Tholense Boys 1
WHS 1 – Klundert 1
Jonge Spartaan 1 – Noad ‘67 1
Kogelvangers 1 – De Fendert 1
Prinsenland 1 – Krabbendijke 1
Den Bommel 1 – ZSC ‘62 1
Halsteren 1 – Duiveland 1

21 maart 2020 (19)

De Fendert 1 – SEOLTO 1
WHS 1 – Tholense Boys 1
Noad ‘67 1 – Den Bommel 1
Klundert 1 – Halsteren 1
Kogelvangers 1 – Prinsenland 1
ZSC ‘62 1 – Jonge Spartaan 1
Krabbendijke 1 – Duiveland 1

28 maart 2020 (20)

SEOLTO 1 – NOAD’67 1
Jonge Spartaan 1 – Klundert 1
Tholense Boys 1 – ZSC ‘62 1
Duiveland 1 – De Fendert 1
Prinsenland 1 – WHS 1
Den Bommel 1 – Kogelvangers 1
Halsteren 1 – Krabbendijke 1

4 april 2020 (21)

Kogelvangers 1 – SEOLTO 1
WHS 1 – Jonge Spartaan 1
Noad ‘67 1 – Duiveland 1
Klundert 1 – Tholense Boys 1
ZSC ‘62 1 – Krabbendijke 1
De Fendert 1 – Halsteren 1
Den Bommel 1 – Prinsenland 1

18 april 2020 (22)

SEOLTO 1 – Halsteren 1
Noad ‘67 1 – Kogelvangers 1
ZSC ‘62 1 – Prinsenland 1
Krabbendijke 1 – WHS 1
Tholense Boys 1 – Jonge Spartaan 1
De Fendert 1 – Klundert 1
Duiveland 1 – Den Bommel 1

25 april 2020 (23)

Den Bommel 1 – SEOLTO 1
WHS 1 – ZSC ‘62 1
Jonge Spartaan 1 – Krabbendijke 1
Klundert 1 – Noad ‘67 1
Kogelvangers 1 – Duiveland 1
Prinsenland 1 – De Fendert 1
Halsteren 1 – Tholense Boys 1

9 mei 2020 (24)

SEOLTO 1 – Prinsenland 1
ZSC ‘62 1 – Klundert 1
Krabbendijke 1 – Noad ‘67 1
Tholense Boys 1 – Kogelvangers 1
De Fendert 1 – Den Bommel 1
Duiveland 1 – Jonge Spartaan 1
Halsteren 1 – WHS 1

16 mei 2020 (25)

WHS 1 – SEOLTO 1
Noad ‘67 1 – ZSC ‘62 1
Jonge Spartaan 1 – De Fendert 1
Klundert 1 – Duiveland 1
Kogelvangers 1 – Krabbendijke 1
Prinsenland 1 – Tholense Boys 1
Den Bommel 1 – Halsteren 1

25 mei 2019 (26)

SEOLTO 1 – Jonge Spartaan 1
ZSC ‘62 1 – Kogelvangers 1
Krabbendijke 1 – Klundert 1
Tholense Boys 1 – Den Bommel 1
De Fendert 1 – Noad ‘67 1
Duiveland 1 – WHS 1
Halsteren 1 – Prinsenland 1

Aanvangstijden

SEOLTO 1 – 14.30 uur
WHS 1 – 14.30 uur
Noad ‘67 1 – 14.30 uur
Jonge Spartaan 1 – 14.30 uur
KLUNDERT 1 – 14.30 uur
Kogelvangers 1 – 14.30 uur
ZSC ‘62 1 – 14.30 uur
Krabbendijke 1 – 14.30 uur
Tholense Boys 1 – 14.30 uur
De Fendert 1 – 14.30 uur
Duiveland 1 – 14.30 uur
Prinsenland 1 – 14.30 uur
Den Bommel 1 – 14.30 uur
Halsteren 1 – 14.30 uur

Wil je meer weten over SEOLTO 1, zoals de stand of uitslagen van de wedstrijden. Klik op onderstaande link en de teampagina wordt geopend.

LINK naar teampagina SEOLTO 1