Programma

SENIOREN

Zaterdag 25-11

14.30 uur | SEOLTO 1 – Krabbendijke 1
14.30 uur | WHS 2 – SEOLTO 2
14.30 uur | DVVC 2 – SEOLTO 4
16.30 uur | Unitas’30 2 – SEOLTO 5
14.30 uur | DSE 3 – SEOLTO 6

VROUWEN

Zaterdag 25-11

12.00 uur | SEOLTO VR1 – Pelikaan VR1

JEUGD

Zaterdag 25-11

12.30 uur | Madese Boys JO17-2 – SEOLTO JO17-1
12.00 uur | SEOLTO JO17-2 – DEVO JO17-2

10.15 uur | SEOLTO JO15-1 – Heerjansdam JO15-2
11.30 uur | Alliance JO15-4 – SEOLTO JO15-2
08.45 uur | SEOLTO JO13-1 – JEKA JO13-4
12.30 uur | RSV JO13-1 – SEOLTO JO13-2
08.45 uur | Moerse Boys JO11-1 – SEOLTO JO11-1
08.45 uur | SEOLTO JO11-2 – Baronie JO11-4
08.30 uur | Virtus JO11-4G – SEOLTO JO11-3
11.30 uur | DSE JO9-2 – SEOLTO JO9-2
10.15 uur | SEOLTO JO9-3 – SC Gastel JO9-2
08.45 uur | SEOLTO JO9-4 – ST SPS Stavenisse JO9-1G
10.15 uur | SEOLTO JO9-5G – Roosendaal JO9-6
08.45 uur | Zwaluwe JO9-2 – SEOLTO JO9-6
11.00 uur | SEOLTO JO7-1 – Klundert JO7-2
09.30 uur | SEOLTO JO7-4 – Prinsenland JO7-2
10.30 uur | SEOLTO JO7-3 – SEOLTO JO7-2

Uitslagen

SENIOREN

Zaterdag 18-11

14.30 uur | Jonge Spartaan 1 – SEOLTO 1 (5-1)
14.30 uur | SEOLTO 2 – Rijsoord 5 (3-4)
12.30 uur | SEOLTO 5 – Virtus 2 (2-3)
14.30 uur | SEOLTO 6 – De Fendert 5 (3-0)

Zaterdag 11-11

00.00uur | SEOLTO 1 – Geen Programma
12.45 uur | NOAD’67 2 – SEOLTO 2 (3-1)
15.00 uur | VVC’68 5 – SEOLTO 4 (3-0)
13.00 uur | VVC’68 6 – SEOLTO 5 (2-3)
15.00 uur | Boeimeer 5 – SEOLTO 6 (1-3)

VROUWEN

Zaterdag 11-11

13.30 uur | SEOLTO VR1 – OMC VR1 (3-2)

JEUGD

Zaterdag 18-11

12.30 uur | SEOLTO JO17-1 – ST DHV/TPO/VOV JO17-1 (1-0)
12.00 uur | Klundert JO17-2 – SEOLTO JO17-2 (14-1)

08.30 uur | ASWH JO15-2 – SEOLTO JO15-1 (1-2)
11.00 uur | SEOLTO JO15-2 – Virtus JO15-5 (4-1)
11.00 uur | SEOLTO JO13-2 – Baronie JO13-9 (2-0)
08.45 uur | SEOLTO JO11-1 – RSV JO11-1 (2-2)
09.45 uur | SEOLTO JO11-3 – ASWH JO11-8 (1-7)
08.45 uur | SEOLTO JO9-1 – Victoria’03 JO9-1
09.45 uur | SEOLTO JO9-2 – JEKA JO9-8G
09.30 uur | NSV JO9-1G – SEOLTO JO9-3
09.00 uur | De Schutters JO9-1 – SEOLTO JO9-5G
08.45 uur | SEOLTO JO9-6 – Terheijden JO9-2
11.00 uur | SEOLTO JO7-1 – Klundert JO7-2
10.30 uur | SEOLTO JO7-2SEOLTO JO7-4
09.30 uur | De Fendert JO7-1 – SEOLTO JO7-3

*** Voor de teams in de categorieën JO9 en JO7
worden geen uitslagen gepubliceerd, wij als
vereniging vinden net als de KNVB dat plezier
op deze leeftijd voorop moet staan. ***